Конкурс за избор програмског садржаја Универзитетске галерије у Крагујевцу

Уметнички савет Универзитетске галерије у Крагујевцу расписао је Конкурс за избор програмског садржаја Универзитетске галерије за период од 01. фебруара до 31. децембра 2017. године у циљу организовања, промовисања и представљања:

• Научно-наставног, културног и уметничког стваралаштва наставника, сарадника и студената Универзитета у Крагујевцу;

• Изложби, књижевних вечери, концерата и других научних и уметничких садржаја афирмисаних наставника, научника и уметника из земље и иностранства.

Програмски садржаји Универзитетске галерије у Крагујевцу у календарској 2017. години организоваће се у оквиру Универзитетске галерије и Универзитетске летње сцене. Право учешћа на Конкурсу имају, појединачно или групно, наставници, сарадници и студенти Универзитета у Крагујевцу, као и афирмисани научници и уметници из земље и иностранства у наведеним областима. Текст Конкурса можете погледати овде.  Конкурс је отворен од 19. децембра 2016. до 20. јануара 2017. године.  Неблаговремене и непотпуне пријаве неће бити разматране.

Повезане вести: http://www.kg.ac.rs/vest.php?vest_je=1279